Sprzedam syntezator Arturia Microbrute w stanie idealnym. Oryginalne opakowanie, zasilacz, kabelki, zestaw patch’y. Wgrany ostatni update oprogramowania z oficjalnej strony Arturia. Idealny na start z syntezą, a po dopakowaniu efektami robi się z niego naprawdę dobrze brzmiący instrument. Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu chęci kupna jakiegoś większego brata albo kuzyna Microbrute’a  🙂 wystawiam również na innych portalach, stąd proszę o wiadomość przed chęcią kupna, czy nadal aktualne.

Opis/cechy/funkcje:

MicroBrute jest czysto analogowym potężnym syntezatorem. Ma mały rozmiar, ale jest naładowany unikalnymi funkcjami, przez co idzie w ślady swojego starszego brata – MiniBrute-a.

Zapakowano do niego: przebiegi waveforms, nowo zaprojektowany sub oscylator, słynny wielotrybowy filtr Steiner-Parker, super szybki envelope, zsynchronizowany LFO oraz nowy sekwencer krokowy, nie wspominając już o matrix mod.

Wbudowany sekwencer krokowy umożliwia szybkie i kreatywne tworzenie patternów. MicroBrute posiada 8 sekwencji, które mogą składać się z 64 kroków każda. Sekwencje są zapamiętywane, również po wyłączeniu instrumentu. Wystarczy umieścić przełącznik trybu w pozycji REC, rozpocząć naciskanie określonych nut na klawiaturze i wprowadzanie pauz poprzez przyciski TAP TEMPO. Po zakończeniu przesuń przełącznik trybu z powrotem na OFF lub PLAY. To jest takie proste!

CECHY

Syntezator monofoniczny

100% analogowa ścieżka sygnału

Wielotrybowy filtr Steiner-Parker (LP, BP, HP)

Voltage Controlled Oscillator z nowej sekcji Overtone OSC

Oscylator Mixer (Sub, Sawtooth, Square, Triangle)

LFO z 3 przebiegami i przypisanym tłumikiem

Brute Factor™ dostarcza bogate nasycenie i harmoniczne

Ultrasaw generuje ostre przebiegi piłokształtne

Metalizer dostarcza ekstremalne, trójkątne harmoniczne

Szybki generator obwiedni

25 klawiszowa klawiatura mini

Analogowe wejście audio (regulacja poziomu sygnału z tyłu)

Wejścia CV: Pitch, Filter, Sub-mod, Impuls, Saw animator, Metalizer, Gate in

Wyjścia CV: Pitch, Gate, ENV, LFO

5 pinowe złącze MIDI IN

USB MIDI In / Out

1/4″ wyjście audio i 1/8″ wyjście słuchawkowe

Darmowy Editor Software

TAP TEMPO / REST

Step Sequencer: 8 sekwencje, zapamiętywane po wyłączeniu instrumentu, Rate control, Synchronizacja z zegarem MIDI, Wiele trybów (za pośrednictwem Editor Software)