Przedwzmacniacz liniowy Audion Premier Line wykonano na wysokiej jakości płytce drukowanej. Podobnie jak wszystkie nasze wzmacniacze, został on zrobiony ręcznie. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk. Przedwzmacniacz Audion Premier Line 0.5 jest urządzeniem aktywnym klasy A. Posiada 5 buforowych wejść liniowych z możliwością przełączania z poziomu przedniego panelu, 2 wyjścia liniowe oraz bezpośrednie, stałe wyjście magnetofonowe.

Scena dźwiękowa jest ogromna. Spadek wzmocnienia przy wartościach granicznych jest niewyczuwalny. Wybitna rozdzielczość z przekonującą głębią nawet przy niskim poziomie głośności. Sprawia, że nagrania ożywają, a słuchacz znajduje się w samym centrum muzycznego spektaklu. Dobór wzmacniacza Ten buforowy przedwzmacniacz linowy świetnie współpracuje z naszymi końcówkami mocy. Tworzy doskonałe połączenie z naszymi kablami z serii Electron lub Proton. Model ten ma możliwość rozbudowy – szczegóły znajdziesz na końcu. Jest to bardzo dobry, podstawowy przedwzmacniacz, który można zastosować jako buforowy kontroler głośności z dowolnymi wzmacniaczami innych producentów, gdzie nie ma regulacji głośności. Jakość w każdym calu Podobnie jak we wszystkich naszych przedwzmacniaczach, w modelu tym zastosowano budowę beztranformatorową, a katoda nie jest sprzężona z żadnymi wejściami ani pośrednimi czy wyjściowymi elementami nawijanymi, dzięki czemu ten przedwzmacniacz jest niezwykle szybki i radzi sobie z nawet najbardziej subtelnymi i szczegółowymi niuansami muzycznymi. Wyjątkowa jakość, imponujące krzywe reakcji oraz zdumiewająca przejrzystość

W przedwzmacniaczu liniowym 0.5 w standardzie użyto rosyjskich lamp NOS 6H1N-EB. Z tyłu urządzenia znajduje się także przełącznik masy (ground lift), który rozwiązuje problem zakłóceń poprzez odłączenie masy sygnałowej od uziemienia. Zalecamy podłączenie urządzenia za pomocą naszych kabli z serii Proton lub Electron.

Specyfikacja:
– Czułość: >1,1V Line
– Zniekształcenia @ 1V: <0.010%
– Odstęp od zakłóceń (CCIR): <100 dB
– Pasmo przenoszenia: 11 – 165KHz ±1 dB RIAA
– Odstęp od szumów: >70 dB
– Wejścia: 5 x Line Level, 1 x tape
– Wyjścia:2 x Main Out, 1 x tape
– Pobór prądu: 12 Watów
– Lampy: 2 x 6H1N – EB or E88CC
– Wymiary: 42 cm gł.; 23 cm szer.; 16 cm wys.
– Waga: 6 kg
– Bezpiecznik: 500mA/240V

UWAGA !!
Urządzenie z ekspozycji stan widoczny na zdjęciach.