Silver Night Anniversary 300 B H/W ( single ended )
Wzmacniacz zintegrowany Audion Silver Night Anniversary 300B Hard Wired stereo to końcówka mocy pośredniej częstotliwości, w której użyto dobrze znanych lamp 300B. Wzmacniacze te są wykonane ręcznie, ze sztywnymi połączeniami punkt po punkcie (Air Wired©) i – jeśli tylko to możliwe – w ich produkcji unika się chińskich podzespołów. Ten zintegrowany, stereofoniczny wzmacniacz triodowy ma zerowe sprzężenie zwrotne. Cała obudowa i osłona transformatora jest wykonana z czarnego aluminium malowanego proszkowo. Górna płyta oraz firmowa tabliczka są ze stali nierdzewnej wypolerowanej na wysoki połysk.Seria wzmacniaczy Silver Night to najlepsze produkty Audion, które zdobyły najwięcej nagród, m.in prestiżowy tytuł wzmacniacza roku 2010 w Japonii. SN 300B Hard Wired był wzmacniaczem, który otrzymał pierwszą recenzję od Sama Tellinga, dzięki czemu marka Audion mogła zaistnieć w muzycznym świecie.

Dobór wzmacniacza
Wzmacniacz zintegrowany Silver Night stereo Anniversary najlepiej współpracuje z głośnikami o efektywności 89 dB lub większej. Tworzy idealne połączenie z naszymi kablami z serii Proton lub Electron. Wzmacniacz posiada moc 7 watów przy 8 omach z lampą 300B, 8 watów z lampą PX25 oraz 4 watów z lampą 2A3. Model ten ma możliwość rozbudowy. Model dostępny także w standardowej konfiguracji stereo Jakość w każdym calu Ponieważ urządzenie posiada regulację głośności na przednim panelu oraz 5 wejść stereo z tyłu, oznacza to, że nie trzeba podłączać przedwzmacniacza, jednak jest to zalecane, a nawet konieczne, jeśli chcesz podłączyć gramofon. Wszystkie te wzmacniacze posiadają automatyczny dobór prądu podkładu lamp. Wzmacniacz 300B wyposażono w lampy JJ 300B.Seria Silver Night Stereo potrafi odtworzyć tak subtelne niuanse muzyczne jak żaden inny wzmacniacz w tym przedziale cenowym. Model 300B ce[removed_word]e się dobrą ogólną jakością dźwięku dzięki dobrze znanej lampie. Model PX25 ma nieco większą moc, wyrazistość i głębszy bas, a także szerszy zakres wysokich dźwięków. Natomiast w środkowym zakresie dźwięk jest bajeczny i dobrze stonowany. Modele z lampami 2A3 mają mniejszą moc i pasują do głośników o efektywności co najmniej 97 dB. Można je połączyć z głośnikami o mniejszej efektywności, ale wtedy może „zabraknąć im pary”. 2A3 to dobry wzmacniacz do głośników tubowych ponieważ posiada 2 dodatkowe elementy zasilające i jest cichszy (wartość zakłóceń poniżej 1 mv). Wszystkie te wzmacniacze są przystosowane do 8 omów, ale posiadają także odczepy regulacyjne pozwalające na zmniejszenie impedancji do 4 omów.

Zintegrowany model Silver Night Anniversary jest wykonany z części pochodzących z Europy i Stanów Zjednoczonych. Staramy się unikać chińskich podzespołów. Nasze transformatory wyjściowe są nawijane przez nas, zgodnie z wyznaczonymi przez nas standardami, a wiele podzespołów jest wykonywanych przez nas lub specjalnie na nasze zamówienie. Użyte lampy to JJ 300B i rosyjskie lampy NOS 6H1N-EB jako lampy końcowe i wejściowe.

Od czasu rozsławienia marki Audion, model ten jest najpopularniejszym wzmacniaczem w naszej kolekcji, który podbił serca i umysły użytkowników.Obecny model Silver Night Anniversary to 5. generacja tego produktu, który pierwotnie trafił do sprzedaży w roku 1987.

Specyfikacja:
– Moc wyjściowa 2 x 7 W Class A przy 8 Ohm 240 AC
– Obciążenie 4-8 Ohm
– Czułość Ref>150mV
– Zniekształcenia @ 1W 0,1%
– Odstęp od szumów przy pełnej mocy < (CCIR)<- 85 dB
– Pasmo przenoszenia 10 > 35 KHz ±3 dB RIAA
– Pobór mocy 152 Watów
– Lampy 2 x 300B, 2 x 6H1N – EB lub E88CC
– Zalecana efektywność kolumn głośnikowych 89 dB
– Wymiary 42 cm gł.; 23 cm szer.; 19 cm wys.
– Waga 14 kg
– Bezpiecznik 500mA/240V

UWAGA !!
Sprzęt z ekspozycji – Stan widoczny na zdjęciach.