Na sprzedaż mój pierwszy “prawdziwy” Gibson – 2008 Standard. Świetne wiosło, które grało ze mną na żywo i towarzyszyło mi podczas wielu godzin ćwiczeń.

Gitara jest komorowana (ale nie jest to “modern weight relief”), ma fabryczną elektronikę na PCB (którą bardzo lubię – świetne potki Bourns low friction, bardzo szybkie ) oraz przetworniki 490r/490t (zmienione z oryginalnych BB pro, które mi się znudziły).

Gryf ma asymetryczny kształt, gitara ma blokowane klucze Grover, blokowane gniazdo Neutrik, blokowany mostek i strunociąg TonePros. Long neck tennon.Dodatkowo siodełko z kości wycięte przez K. Kanię i metalowe wskaźniki dodane przeze mnie. Zaczepy z systemu Schaller.Wizualnie w stanie bardzo dobrym jak na swój wiek. Jedna wgniotka z przodu, uszkodzenie nad gniazdem (niewidoczne, ale bolało), na tyle delikatny “buckle rash”. Generalnie wiosło w stanie wizualnym 5/6.

 

Sprzedaję z oryginalnym, czarnym casem Gibson w stanie bdb.Posiadam papiery potwierdzające legalne pochodzenie gitary, m.in. paragon zakupu z RNR. Możliwość zamontowania oryginalnego truss rod cover z napisem „standard” w miejsce zaślepki „pustej”.

 

Możliwa wysyłka – koszty pokrywa kupujący.Nie zamieniam się i nie przyjmuję sprzętu w rozliczeniu.