Używany bardzo mało, tylko w domu, jestem hobbystą a nie muzykiem, sprzęt jest w praktyce jak nowy, nie ma śladów użytkowania, nieużywany chowany do szuflady pod dodatkowym przykryciem. Ma 7 miesięcy od zakupu. Sprzedaję tylko i wyłącznie z braku czasu, lubię eksperymentować z dźwiękami, ale jeśli w miesiącu mogę na to poświęcić zaledwie kilka godzin to trochę kiepsko. Sprzęt leży i starzeje się nieużywany.

Zanim zapytasz skąd taka cena, na stronie taniej itd. Cena producenta to jedno, VAT, cło, opłaty przewoźnika za odprawy celne itp. cuda to odrębna sprawa. Zakup nowego sprzętu to wydatek prawie 5k PLN (z praktyki).

Zestaw zawiera deluge, kabel USB, instrukcję, kartę fabryczną 16GB.

Od siebie dorzucam płatne paczki koszt ok. 150 zł (ponad 500 synth presetów, w tym najlepsze – boards of deluge). Dla zdecydowanych dorzucę jeszcze trochę gratisów drogą mailową (najlepsze płatne sample).

Co do finalizacji transakcji to najlepiej odbiór osobisty, mogę wysłać DPD, koszt z ubezpieczeniem 30 PLN, z uwagi na koszt urządzenia mogę wystawić na allegro – prowizję opłaca kupujący. Nie wysyłam za pobraniem – niestety naciąłem się kilka razy na ludzi którzy rozmyślili się po zakupie, a przed odbiorem towaru…

W razie pytań proszę śmiało pisać.