Do sprzedania posiadam w stanie gabinetowym, kolumny JBL 580 Studio w okleinie kolor wiśnia, z pełnym zestawem fabrycznym.Kolumny używałem 2,5 roku, zakupione w 2016 roku, stanowiły zestaw kolumn podłogowych, dzięki któremu zagłębiłem się w wyższy model kolumny JBL Professional Series.

Kolumny JBL 580 Studio, grają dynamicznie z dobrym mięsistym basem, zejście do 40 Hz, posiadają wylot bass-reflex z tyłu w dolnej części kolumny, co jest widoczne na zdjęciach.

Kolumny JBL 580 Studio, to solidna konstrukcja, waga jednej kolumny to 22 kg.Membrany wykonane z dobrej celulozy powlekane polimerem – PolyPlas, o średnicy membrany ok . 17 cm, charakteryzują się dużą efektywnością, aż 90 dB.

Napędzi je zarówno wzmacniacz małej mocy, jak i dobrze wysteruje mocniejszy wzmacniacz, kolumny głośnikowe posiadają moc 200 W.

Głośniki tubowe, posiadają magnesy neodymowe – Teonex, dzięki czemu kolumny mogą osiągnąć zakres wysokich tonów do ok 40kHz, co potrafi zaskoczyć podczas słuchania muzyki rockowej, jazzu oraz muzyki klasycznej.

W mojej opinii, przy obecnym wyborze na rynku, kolumny podłogowe JBL 580 Studio, w tej cenie i w takim stanie – gabinetowym, jest to oferta nie do pobicia nawet przy poziomie cenowym 8 tyś. zł, dla kolumn podłogowych.

Kolumny zapakowane, jak widzimy na zdjęciu, nie używane obecnie, jestem ich pierwszym właścicielem .W zestawie oferuje:- kolumny podłogowe zapakowane w oryginalne kartony JBL 580 Studio – 2 szt.- komplet dla każdej kolumny – nakładka dla głośnika tubowego (wysokotonowego), kolce i zaślepka do bass reflex,- oryginalna instrukcja i karta gwarancyjna dla kolumn JBL 580 Studio.

Więcej informacji techniczny dla tego modelu kolumn, z łatwością można znaleźć w Internecie.Cena do niedużej negocjacji.

Odbiór tylko osobisty, w mieście Tomaszów Mazowiecki, po uzgodnieniu mogę przywieść do Warszawy.

Po ustaleniu kosztów dostawy i terminu, mogę także dowieść kolumny na terenie województwa: łódzkie i mazowieckie.

W razie pytań proszę o kontakt.